Yandex.Metrika

Astur Kütahya Otobüs Bileti

Astur Kütahya
FİRMA ADI
Astur Kütahya
KURUCU
Yaşar Doglarlıoğlu
KURULUŞ YILI
1960
TELEFON
0 274 444 44 43
MERKEZİ
Kütahya

Kütahya Astur otobüs firması; 1960 yılları üzerinde Sönmez Otobüs firması olarak kurulan, firma kendi aralarında anlaşarak Rıza Özgönüller ve Yaşar Doğlarlıoğlu ile ortak olup Kütahya Astur adını almıştır. As turizm tam olarak faaliyete 1982 yılında geçmiştir. Tarihin köklü firmalarından olan Astur Turizm kendini her geçen gün yenileyerek otobüslerini güncel standartlara ulaştırarak, otobüs filosunu 2+1 koltuk düzeni ve 2+2 koltuk standart düzeni seviyesine getirmiştir.

Her otobüsünde kullanıcıların online bilet alabileceği internet, koltuk arkası tv ile bilet satışlarına devam etmektedir. Kütahya'nın Termal otelleri olmak üzere bütün ilçelerine seferleri bulunmaktadır.

Kütahya Astur Turizm bazı seferleri Kütahya'dan Ankara'ya otobüs bileti sıklıkla gerçekleşmektedir. Kütahya'dan Hisarcık ilçesine, Kütahya'dan Emet ilçesine otobüs biletleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda Kütahya'dan İstanbul seferleri, Kütahya'dan Bursa seferleri, Kütahya'dan Eskişehir'e her yarım saat olmak üzere otobüs seferleri bulunmaktadır. Kütahya'dan İstanbul'a otobüs saatleri sabah 10:00'dan başlayıp yaklaşık her 2 saatte bir devam etmektedir.

Astur Kütahya Otobüs Firmasının En Popüler 23 Rotası

Görüşlerinizi Bildirin