Yandex.Metrika

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm
FİRMA ADI
Metro Turizm
KURUCU
Galip Öztürk
KURULUŞ YILI
1992
TELEFON
444 34 55
MERKEZİ
İstanbul

Metro Turizm 1992 yılında kurulmuş Türkiye'nin en çok kullanılan ve en çok servis ağına sahip tek firmadır.

Türkiye'nin hemen hemen her yerine sefer yapan Metro Turizm müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi başarmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana hizmetinden ve kalitesinden hiç bir şekilde ödün vermemiştir. 2+1 rahat hat 2+2 klasik hat ve çift katlı otobüsleri ile seyahatinizi kaliteye dönüştüren firma yolcularına keyifli seyahatler sunmaktadır.

Metro Turizm online biletlerini ucuz bilet ve indirimli bilet olarak biletyol.com üzerinden alabilir seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs firmaları arasında önemli bir seyahat firması olan Metro Turizm yaygın servis ağıyla siz müşterilerine hizmet vermektedir. Metro sadece ulaşım olarak değil Metro Kargo gibi bünyesinde çeşitli şirketlere de sahiptir. Metro Turizm yenilikçi, teknolojik zamana ayak uydurarak filosunda 2+1 rahat hat, 2 + 2 standart otobüsleri, koltuk arkası televizyon, araçlarında internet ve çift katlı otobüsleri ile siz değerli yolcularına hizmet vermektedir. Metro seyahat turizm kullanmak sizin için bir ayrıcalıktır.

Metro Turizm seferlerini online bilet olarak biletyol.com üzerinden kolayca en uygun otobüs biletini alabilirsiniz. En kısa zamanda metro turizm rezervasyon sistemimize eklenecektir.

Metro rezervasyon işlemlerinizi de kolay bir şekilde biletyol.com üzerinden yapabileceksiniz. Metro turizm online bilet alımlarında metro otobüs firması biletyol.com üzerinden indirimli bilet, ucuz bilet sağlamaktadır.

Metro indirimli bilet fırsatlarını biletyol.com üzerinden takip ederek siz de en uygun metro bilet sahibi olabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Firmasının En Popüler 24 Rotası

Görüşlerinizi Bildirin