Yandex.Metrika

Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses Turizm
FİRMA ADI
Ses Turizm
KURUCU
Ses Turizm
KURULUŞ YILI
2007
TELEFON
0 354 217 83 83
MERKEZİ
Yozgat

Ses Turizm Otobüs firması 2007'de kurulmasına rağmen büyük firmalar arasına girmiş önemli firmalardan biridir. Her zaman otobüs filosunu en iyi şekilde yenileyerek 2+1 konforlu otobüsleri ile müşterilerinin ilgi odağı olmuştur.

Yenilikçi uygulamaları ile öncü olma özelliğini koruyan Ses Turizm Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği ilkleri ve ilkeleriyle de sektörün standartlarını belirlemeyi sürdürmekte, araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; sorunları tüm gerekli platformlarda, hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak gündeme getiren bir kanaat önderi olarak da sektörün gelişiminde söz sahibidir.

Teknoloji'yi sizeler için takip eden ve ilk uygulayan firma olma gururuna sahiptir. Yenilikçi uygulamaları ile öncü olma özelliğini koruyan Ses Turizm Otobüs İşletmeciliği ilkleri ve ilkeleriyle de sektörün standartlarını belirlemeyi sürdürmektedir. Ayrım yapmadan, verdiği söz ve taahhütlerin arkasında duruşu, araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; sorunları tüm gerekli platformlarda, hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak gündeme getiren bir kuruluştur.

Ses Turizm Otobüs Firmasının En Popüler 24 Rotası

Görüşlerinizi Bildirin