HAKKIMIZDA

biletyol.com; otobüs ve İDO biletini online olarak güvenle satın alabileceğiniz, ayrıca yolculuklarınız da otel rezervasyon ve araç kiralama hizmetlerini de kolaylıkla bulabileceğiniz merkezdir.

190+'dan fazla otobüs firmasını tek bir merkeze topladığımız için, seferleri karşılaştırabilir ve dilediğiniz koltuğu 3 adımda güvenli ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Böylelikle paradan ve zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlatmaktadır.

Yolculuklarınızın her anında yanınızda olmayı hedefleyen biletyol.com, İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) biletilerinizi online olarak güvenli ve kolaylıkla satın almanızı sağlamaktadır. Ayrıca yolculuklarınız için konaklama ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

biletyol.com; biletlerinizi kredi kartı veya bankamatik kartıyla 3D güvenli ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz. İstersenizde taşıyıcı firmanın politikaları kapsamında anında iptal edebilir, para iadenizi kesintisiz alabilirsiniz.

biletyol.com; müşterilerine karşı duyduğu sorumluluk ile devamlı olarak gelişmekte olup, hayatınızı kolaylaştıracak yenilikleri sürekli olarak uygulamaktadır. Yenilikteki güçümüzü Buluton Yazılım ve İnternet Hizmetleri'nin bir iştirakı olmasından almaktadır. Bünyesinde bulunan İş Geliştirme ve Yazılım Uzmanları ile devamlı bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Ticari Bilgilerimiz

Ünvan: Buluton Yazılım ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi: Alaşehir

Vergi No: 956 020 8626

Ticaret Odası: Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası

Oda Sicil No: 004773

Mersis No: 6280904373200015

Ticaret Sicil No: 3172

Tescil Tarihi: 15.01.2016

Görüşlerinizi Bildirin