BİLET SORGULAMA ve İPTALİ

biletyol'da biletini iptal etmek sadece 3 adımdır. Ücretinizi kesintisiz iade ediyoruz!

1. Adım

Biletinizi sorgulayın.

2. Adım

İptalinizi gerçekleştirin.

3. Adım

Ödemeniz kesintisiz iade edilsin!
İptal edilen biletlerin iadesi, hiçbir kesinti olmaksızın kartınıza iade edilecektir. Hesabınıza yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.
biletyol.com'dan satın aldığınız otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. Bu işlemi Metro Turizm hariç, diğer biletyol alt yapısında bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz.
biletyol.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve yolcu soyad girilerek biletinizi görüntüleyin. "İptal Et" butonu ile biletin iptali ve kartınıza kesintisiz iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
İdo bilet iptali için 0850 222 44 36 numaralı İdo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
Görüşlerinizi Bildirin